Toila Vallavolikogu töökord

Toila Vallavolikogu 

Liikmed (VK otsus nr 7)

1. Etti Kagarov / esimees etti.kagarov@gmail.com tel 5303 6799
2. Kalev Naur / aseesimees kalev.naur@hotmail.com tel 505 3183
3. Anneki Teelahk anneki.teelahk@tootukassa.ee tel 522 9769
4. Johannes Neiland johannesneiland@gmail.com tel 5622 8909
5. Tiit Salvan tiitsalvan@gmail.com tel 501 8081
6. Rein Merirand reinmerirand@gmail.com tel 515 7292 
7. Roland Tarum tetarogrupp@gmail.com tel 5661 1373
8. Ulvi Luiksoo ulvile.l@gmail.com tel 5552 0400
9. Tatjana Olesk olesk.tatjana@gmail.com tel 5650 4389
10. Tarmo Kütt tarmo.kutt@gmail.com tel 506 3161
11. Lea Rand lea.rand65@gmail.com tel 5342 8705
12. Kaisa Pukk kaisa.pukk@gmail.com tel 525 8417
13. Veiko Simm veikosimm@gmail.com tel 5666 3590
14. Germo Saar info@woogs.ee tel 552 6673
15. Signe Ilmjärv

signeilmjarv@gmail.com

tel 528 1255
16. Toivo Tilku toivo@madein.ee tel 5349 0019
17. Toivo Loide toivo.loide@gmail.com tel 510 2062

 

Volikogu liikmete volikogu tööst osavõtu aktiivsus, vt SIIT!

Volikogu kantselei juhataja: Marina Sorgus  marina.sorgus@toila.ee  tel 5884 7665