Toila Vallavolikogu töökord

Toila Vallavolikogu 1. koosseis, alates 21.10.2017

Esimees: Roland Peets rolandpeets@gmail.com, tel 5037638

Aseesimees: Kalle Merilai kalle.merilai@hotmail.com, tel 5065871

Volikogu kantselei juhataja: Marina Sorgus  marina.sorgus@toila.ee  tel 58847665

 

Liikmed: 

Etti Kagarov etti.kagarov@gmail.com tel 53036799
Tatjana Olesk olesk.tatjana@gmail.com tel 56504389
Kaisa Pukk   tel 
Gert Tartlan gert@ferdmaster.ee tel 5167679
Ruth Kerov ruth.kerov.001@mail.ee tel 56669444
Johannes Neiland johannesneiland@gmail.com tel 56228909
Ulvi Luiksoo ulvile.l@gmail.com tel 55520400
Signe Ilmjärv signeilmjarv@gmail.com tel 5281255
Ursi Joost ursijoost@gmail.com tel 5514361
Olesja Ojamäe olesjao@hot.ee tel 56226848
Kalev Naur kalev.naur@hotmail.com tel 5053183
Mehis Astok mehis.astok@gmail.com tel 5256504
Tiit Salvan tiitsalvan@gmail.com tel 5018081
Lea Rand lea.rand65@gmail.com tel 53428705
Kirill Shevelev kirill.shevelev@vkg.ee tel 56573610