Seoses COVID-19 levikuga tuleneva olukorraga Ida-Viruaal on osad huviringid ja trennid hetkel peatatud.
Vajadusel uuri lisa piirkondlikult kontaktilt.


Voka rahvamajas või Toila seltsimajas

Esmaspäeviti:

• Seeniortantsurühm Merekivi 10.00-11.30 Toila seltsimajas

• Naisrühm Kiiguri 18.30 – 20.00 Voka rahvamajas

• Hiina võimlemine 18.00-19.00 Toila seltsimajas

Teisipäeviti:

• Seeniortantsurühm Vokiratas 14.00-15.30 Voka rahvamajas

• Muusikal 18.00-19.30, Anu Pungas

• Segarühm Voka 19.30 – 21.00 Voka rahvamajas

• Jakko Matise laulukool
Kell 17.15 – 18.00 Rühmatund (vanuses 4-5)
Kell 18.00 – 19.15 Rühmatund (vanuses 6-..)
Kell 19.15 - 20.45 Täiskasvanute koor

Kolmapäeviti

•Muusikal 18.00-20.30, Anu Pungas

Lisaks:
•Jakko Maltise laulukooli eratunnid laul ja klaverisaade.


Voka spordihoones:

Esmaspäeviti

• Korvpall 2007-2010, Andrus Lehismets E 15.30-17.00

• UUS! Korvpall 1.-3. klass, Veiko Simm E 14.05-15.00 (Toila Gümnaasiumis)

• Strong Nation, Kadri Arras E, K 18.00-19.00

Teisipäeviti:

• Korvpall 2007-2010, Andrus Lehismets T, N, R 15.00-16.30

• Rühmatrennid, Andrus Lehismets T, N 18.30-19.30

Kolmapäeviti:

• UUS! Korvpall 1.-3. klass, Veiko Simm K 13.20-14.05 (Toila Gümnaasiumis)

• Tantsutrenn K, N 17.00-19.00

• Võrkpall, Janek Vallimäe K 18.00-19.30

• Strong Nation, Kadri Arras E, K 18.00-19.00

Neljapäeviti:

• Korvpall 2007-2010, Andrus Lehismets T, N, R 15.00-16.30

• Tantsutrenn, K, N 17.00-19.00

• Rühmatrennid, Andrus Lehismets T, N 18.30-19.30

Reedeti;

• Korvpall 2007-2010, Andrus Lehismets T, N, R 15.00-16.30

Lisaks:
• Jõusaali personaaltreeningud, Anna Aun. Kokkuleppel treeneriga

• MTÜ Viru Spordiklubi taliujumine, P 14-16



Voka Peangihall ja välisväljakud

• T, N

Kell 16.30-18.00, 10 -17 aastased Juunior klass

Kell 18.00 – 21.00, täiskasvanud

Kevadel planeeritud petangitrennid ka Kohta-Nõmmel lastele ja täiskasvanutele.



Voka Avatud Noortekeskuses:

Teisipäeviti:

• Fotoring, kell 18.00

Kolmapäeviti:

• Kunstiklubi, kell 16.00

Reedeti:

• Fotoring, kell 17.00

Lisaks:
• Trummiring E/K kokkuleppel
• Kokaklubi 1 x kuus

Lisainfo:
Kaisa.Pukk@toila.ee
Andrus.Lehismets@toila.ee
Noortekeskus@toila.ee



Kohtla-Nõmme rahvamajas:

Teisipäeviti:

• UUS! Meisterdamine lastele. Kell 17.00, teisipäeviti

• UUS! Strong Nation, Kadri Arras, teisipäeviti, kell 19.30, 5 eurot / kord.
Stardib 17.11!
Hakkab toimina 10 huvilise aktiivsel iganädalasel osalemisel.
Oma osalusest anda igal nädal teada otse Kadrile!

Kolmapäeviti:

• UUS! Korvpall 1.-3. klass, Veiko Simm kell 15.00-16.00 (Kohtla-Nõmme koolis)

• Rahvatantsurühm Kuppari, Urve Kilk kell 19-21

Reedeti:

• Seeniortantsurühm Minjoon, Urve Kilk R 19-20

• Nõmmeneiud tantsurühm, kell 20.00

Lisaks:
• Ajalooring, Aime Luuk 1 x kuus

• Pensionäride klubi Elulõng, Eha Saariste 1 x kuus

• E-R Kudumine kangastelgedel

Info:   Kaisa.Pukk@toila.ee   Peeter.sööt@toila.ee



Kohtla-Nõmme noortekeskuses:

Teisipäeviti:

• 16:00-17:00 kunstiring- Liivi

• 17:00-18:00 käsitööring-Silva

Kolmapäeviti:

• 16:00-17:00 kokandusring- Liivi

• 17:00- 18:30 DJ ring- Indrek

Neljapäeviti:

•16:00-17:00 käsitööring- Liivi

• 17:00- 18:30 DJ ring- Indrek

Reedeti:

• 17:00-18:00 tantsuring- Victoria või liikumismängud- Liivi

Info:  k-nnoortekeskus@toila.ee



Saka rahvamajas:

Esmaspäeviti:

• Linetants, kell 19

Teisipäeviti:

• Memmede tantsurühm kell 10

Lisaks kokkuleppel Rennaga põnevad käsitööõpitoad.

Info:   renna.nommiste@toila.ee



Järve Avatud Noortekeskus

Esmaspäeviti:

• Kokandusklubi kaks korda kuus esmaspäevati

Teisipäeviti:

• Fitnesklubi "Eriline" kell 18.30

Neljapäeviti:

• Robootika ring kell 17.00

• Fitnesklubi "Eriline" kell 18.30

Reedeti:

• Lauamängudeklubi kaks korda kuus reedeti

Lisaks:
• Fotoring kokkuleppel juhendajaga igal nädalal

Info:  jarvenoortekeskus@toila.ee



Lisaks toimuvad veel erinevad huviringid lasteaedades ja koolides. Info asutuste kodulehtedel.