Ametnikud/ töötajad

NIMI

TELEFON

E-POST

ASUKOHT

VASTUVÕTT

Eve East

vallavanem

336 9901

514 3306

eve.east@toila.ee

Toila Vallavalitsus

iga kuu teine esmaspäev 09.00 - 12.00 Toila vallamajas

13.00-14.00 Kohtla teenuskeskuses

14.30-16.00 Kohtla-Nõmme teenuskeskuses

KANTSELEI

 

 

 

 

Jana Kangur
vallasekretär
 

336 9964

jana.kangur@toila.ee

Toila Vallavalitsus

E,N 09.00-15.00

Lija Pojo
registripidaja

336 9845

toilavv@toila.ee

Toila Vallavalitsus

 

Ülle Aul
Info- ja andmekaitsespetsialist

puhkusel 22.10.-28.10.2018

3325150

ylle.aul@toila.ee

Kohtla-Nõmme teenuskeskus

 

Tiina Albi
Infospetsialist

337 3348

tiina.albi@toila.ee

Kohtla teenuskeskus

 

RAHANDUS

 

 

 

 

Silja Vask
pearaamatupidaja

336 8752

silja.vask@toila.ee

Toila Vallavalitsus

 

Ly-Ene Onton
raamatupidaja

336 9504

ly-ene.onton@toila.ee

Toila Vallavalitsus

 

Kaja Konsa
raamatupidaja

337 3348

kaja.konsa@toila.ee

Kohtla teenuskeskus

 

Eha Süda
raamatupidaja

3325149

eha.suda@toila.ee

Kohtla-Nõmme teenuskeskus

 

MAJANDUS

 

 

 

 

Urmas Aunap
abivallavanem

336 9620

58872100

urmas.aunap@toila.ee

Toila Vallavalitsus

 

Margit Juuse
keskkonnaspetsialist

337 3348

53024111

margit.juuse@toila.ee

Kohtla teenuskeskus

 

Hannes Kohtring
planeerimisspetsialist

336 9546

59191117

hannes.kohtring@toila.ee

Toila Vallavalitsus

 

Kristel Sammel
vallavaraspetsialist 

3369 905

53330425

kristel.sammel@toila.ee

Toila Vallavalitsus

 

SOTSIAAL, KULTUUR

HARIDUS, SPORT

 

 

 

 

Kerda Eiert
abivallavanem

336 9855

52 36 850

kerda.eiert@toila.ee

Toila Vallavalitsus

 

Krista Kool
sotsiaaltööspetsialist

336 9501

53419885

krista.kool@toila.ee

Toila Vallavalitsus

 

Meeri Mehide
sotsiaaltööspetsialist

336 9501

meeri.mehide@toila.ee

Toila Vallavalitsus

 

Ivi Liiv
koduhooldustöötaja

58586326

 

Kohtla-Nõmme teenuskeskus

 

Erika Alt
koduhooldustöötaja

53009469

 

Toila Vallavalitsus

 

Kersti Tammesaar
noorsoo- ja lastekaitsespetsialist

337 3348

kersti.tammesaar@toila.ee

Kohtla teenuskeskus

 

ARENDUS

 

 

 

 

Mehis Luus
arendusnõunik

335 8101

mehis.luus@toila.ee

Toila Vallavalitsus

 

Karel Niine
IT spetsialist

 

 

 

 

 

Sotsiaaltöö spetsialistide vastuvõtuajad:

Toilas:
Igal esmaspäeval 8.00-16.00

Vokas:
Iga kuu esimesel ja teisel kolmapäeval 8.00-12.00 (muul ajal kokkuleppel)

Kohtlas:

Iga kuu teisel ja kolmandal neljapäeval 9.00-15.00 (muul ajal kokkuleppel)

Kohtla-Nõmmel:
Iga kuu teisel ja kolmandal teisipäeval 9.00-15.00 (muul ajal kokkuleppel)