Ametnikud/ töötajad

NIMI

TELEFON

E-POST

ASUKOHT

VASTUVÕTT

Eve East

vallavanem

514 3306

eve.east@toila.ee

Toila Vallavalitsus

iga kuu teine esmaspäev
09.00 - 12.00
Toila vallamajas

13.00-14.00 Kohtla teenuskeskuses

14.30-16.00
Kohtla-Nõmme teenuskeskuses

KANTSELEI

 

 

 

 

Jana Kangur
vallasekretär

336 9964

jana.kangur@toila.ee

Toila Vallavalitsus

E 09.00-12.00

Tiina Albi
vallasekretäri abi

337 3348

tiina.albi@toila.ee

Kohtla teenuskeskus

 

Neeme Sild
õigusnõunik

3325148

5079562

neeme.sild@toila.ee

Toila Vallavalitsus

Esmaspäeviti 8.00 - 16.00 Kohtla-Nõmme teenuskeskuses

Lija Pojo
registripidaja

336 9845

toilavv@toila.ee

Toila Vallavalitsus

 

Renna Purga
registripidaja

337 3389

renna.purga@toila.ee

Kohtla teenuskeskus

 

Ülle Aul
sekretär

3325150

ylle.aul@toila.ee

Kohtla-Nõmme teenuskeskus

 

MAJANDUS

 

 

 

 

Urmas Aunap
abivallavanem 

 

urmas.aunap@toila.ee

Toila Vallavalitsus

 

Hannes Kohtring
maakorraldaja

336 9546

59191117

hannes.kohtring@toila.ee

Toila Vallavalitsus

 

Aimi Oja
maakorraldaja

337 3389

aimi.oja@toila.ee

Kohtla teenuskeskus

 

Kristel Sammel
vallavaraspetsialist 

 

 

kristel.sammel@toila.ee

Toila Vallavalitsus

 

Margit Juuse
keskkonnaspetsialist 

337 3348; 53024111

margit.juuse@toila.ee

Kohtla teenuskeskus

 

Mehis Luus
arendusnõunik

335 8101

mehis.luus@toila.ee

Toila Vallavalitsus

 

Madis Maakaar
haldusspetsialist

56265624

madis.maakaar@toila.ee

Kohtla-Nõmme teenuskeskus

 

RAAMATUPIDAMINE

 

 

 

 

Silja Vask
pearaamatupidaja

336 8752

silja.vask@toila.ee

Toila Vallavalitsus

 

Ly-Ene Onton
raamatupidaja

336 9504

ly-ene.onton@toila.ee

Toila Vallavalitsus

 

Kaja Konsa
raamatupidaja

337 3389

kaja.konsa@toila.ee

Kohtla teenuskeskus – esmaspäev, kolmapäev, reede

Toila Vallavalitsus – teisipäev, neljapäev

 

Maarika Suurmägi
raamatupidaja

3325149

maarika.suurmagi@toila.ee

Kohtla-Nõmme teenuskeskus

 

Eha Süda
raamatupidaja

3325149

eha.suda@toila.ee

Kohtla-Nõmme teenuskeskus

 

SOTSIAAL, KULTUUR

HARIDUS, SPORT

 

 

 

 

Kerda Eiert
abivallavanem

52 36 850

kerda.eiert@toila.ee

Toila Vallavalitsus

 

Tatjana Olesk
sotsiaaltöötaja

337 3348

tatjana.olesk@toila.ee

Kohtla teenuskeskus

E 9.00 - 16.00
K 9.00 - 18.00


 

 

 

 

 

 

Krista Kool
sotsiaaltöötaja

336 9501

53419885

krista.kool@toila.ee

Toila Vallavalitsus

Toilas: 
E 8.00-16.00

N 8.00-16.00

Kohtla-Nõmme: 
T 9.00-15.00 (Toimub kuu teisel ja kolmandal teisipäeval.
 Muul ajal kokkuleppel.)

Meeri Mehide
sotsiaaltöötaja

336 9501

53009469

meeri.mehide@toila.ee

Toila Vallavalitsus

Toilas:

E 8.00-16.00

N 8.00-16.00

Vokas: 
K 8.00-12.00 (Toimub kuu esimesel ja teisel kolmapäeval.Muul ajal kokkuleppel.)

Kohtla-Nõmme:
T 9.00-15.00 (Toimub kuu teisel ja kolmandal teisipäeval. 
Muul ajal kokkuleppel.)

Kersti Tammesaar
lastekaitsespetsialist

337 3348

kersti.tammesaar@toila.ee

Kohtla teenuskeskus