Ametnikud/ töötajad

NIMI

TELEFON

E-POST

ASUKOHT

VASTUVÕTT       

Eve East

vallavanem

336 9901

514 3306

eve.east@toila.ee

Toila Vallavalitsus

Vastuvõtt kokkuleppel. Aja kokku leppimiseks tuleb helistada 3369845. 

KANTSELEI

 

 

 

 

Jana Kangur
vallasekretär
 

336 9965

5169154

jana.kangur@toila.ee

Toila Vallavalitsus

E, N 09.00-15.00

 

Anneli Tint
kantselei spetsialist

336 9845

toilavv@toila.ee

Toila Vallavalitsus

 

Tiina Albi
Infospetsialist

5233912

3373348

tiina.albi@toila.ee

Kohtla teenuskeskus 

Kohtla-Nõmme teenuskeskus

E,T, N - 08.00 - 13.00 

K - 11.00 - 15.00 (Kohtla-Nõmmel Raamatukogus)

RAHANDUS

 

 

 

 

Silja Vask
pearaamatupidaja

336 8752

silja.vask@toila.ee

Toila Vallavalitsus

 

Ly-Ene Onton
raamatupidaja

336 9504

ly-ene.onton@toila.ee

Toila Vallavalitsus

 

Kaja Konsa
raamatupidaja

336 8752

kaja.konsa@toila.ee

Toila Vallavalitsus

 

Eha Süda
raamatupidaja

56251991

eha.suda@toila.ee

Kohtla-Nõmme teenuskeskus

 

MAJANDUS

 

 

 

 

Hannes Lumiste

abivallavanem

  • majandusvaldkond s.h. ehitusküsimused

 

53611017

58872100

hannes.lumiste@toila.ee

Toila Vallavalitsus

25.11-06.12 puhkusel

Vladimir Tužilkin
keskkonnaspetsialist

3360061

53024111

vladimir.tuzilkin@toila.ee

Toila Vallavalitsus

 

Arne Pilvar
maakorraldaja 

336 9546

56935739

arne.pilvar@toila.ee

Toila Vallavalitsus

 

Vastuvõtt  

E, T 8.00 - 16.00

muul ajal e-posti ja telefoni teel

Signe Müür
vallavara- ja heakorraspetsialist 

336 9905

53330425

signe.myyr@toila.ee

Toila Vallavalitsus

 

SOTSIAAL, KULTUUR

HARIDUS, SPORT

 

 

 

 

Maarika Tarum

abivallavanem

 

57873112

maarika.tarum@toila.ee Toila Vallavalitsus  

Krista Kool
hoolekande spetsialist

 

336 9501

53419885

krista.kool@toila.ee

Toila Vallavalitsus

 

Vastuvõtt kokkuleppel

Kristiina Nõmmiste-Iljin

sotsiaalkaitse spetsialist

336 9501

54400586 

kristiina.nommiste@toila.ee Toila Vallavalitsus  

Kersti Tammesaar
sotsiaaltöö spetsialist

(toetused)

336 9855

53316693

kersti.tammesaar@toila.ee

Toila Vallavalitsus

Vastuvõtt kokkuleppel

Eva Aleksandrina- Stolbova

laste heaolu spetsialist

336 0060

51906323

eva.aleksandrina@toila.ee

Toila Vallavalitsus

 

Vastuvõtt kokkuleppel

 

ARENDUS

 

 

 

 

Mehis Luus
arendusnõunik

5209403 

mehis.luus@toila.ee

Toila Vallavalitsus

 

Karel Niine
IT spetsialist

 

it@toila.ee