Toila vallas tegutsevad seltsingud ja MTÜ`d

Kultuuriga tegelevad      
nimi kontakt telefon e-mail
Seltsing Merekivi Anne Karu 51938942  
Seltsing Vokiratas Ingi Loide 5383 7738      
Seltsing Siuru Maie Eljas 5596 0363  
Seltsing Kiiguri Helle Astok 5392 0552 hoastok@hot.ee
Seltsing Muusikal Anu Pungas 518 1774 anupungas@gmail.com
Seltsing Voka Helle Astok 5392 0552 hoastok@hot.ee
Toila valla Hariduse- ja Kultuuriselts Bruno Uustal 505 4530  uustalbruno@hot.ee
Spordiga tegelevad      
Spordiklubi BC Viru Basket Peeter Sööt 5270255 peeter.soot69@gmail.com
Viru Spordiklubi Urmas Jõeäär 5010455 urmas.joeaar@gmail.com
Spordiklubi FiniFit Jekaterina Loide 523 3905 info@finifit.ee
MTÜ Pühajõe Motokeskus Martin Toovis 517 5388 martintoovis@gmail.com

Alutaguse Matkaklubi

  5141692 alutaguse@matkaklubi.ee

Kohtla Valla Spordiklubi

  5165521  

MTÜ Rider

  5355 5500 info@rider.ee

Toila Kergejõustikuklubi

  56604564  

Muud

     
MTÜ Toila Loomekeskus Aigi Kullerkupp 5300 5031 toilaloome@gmail.com
MTÜ Toila Merepääste Meelis Tint 506 5675 toila@vomare.ee
Toila Sadama Jahtklubi Margus Paalo 511 5088 paalo@hot.ee
MTÜ Toila Jahtklubi Eve East 514 3306 toilajahtklubi@gmail.com
MTÜ Toila-Ontika Merekuurort Tiit Salvan 501 8081 tiitsalvan@gmail.com
Pühajõe Tegijate Selts Kersti Liiva 515 8929 kersti.liiva@ivek.ee
Konju Küla Selts Age Merirand 5622 5644 age.merirand@gmail.com
Toila Väiketurismiettevõtjate Ühendus Ivika Villers 501 4302 ivika.villers@arcovara.ee
Voka Küla Selts Riin Reinsalu 5664 9843 riinula@hotmail.com
Seltsing Nobenäpp Merle Äri 339 8572 merle.ari@toila.ee
Konju Maanaiste Selts Helju Männi 5650 3680 helju.manni@gmail.com
MTÜ Toila Noored Küllike Kullerkupp 5303 7306 kullerkuppk@gmail.com
MTÜ Meie Heaolu Kaja Rebane 5554 7129 kajarebane123@hot.ee
Kohtla-Nõmme päevakeskus Elulõng     Eha Saariste    
MTÜ Kohtla & Nõmme Areng Roland Tarum    
MTÜ Kohtla-Nõmme Eraalgatus Tarmo Kütt    
Kohtla-Nõmme Huviklubi Toomas Halliksaar