Toila vallavalitsus kuulutab välja ja ootab Toila valla aukodaniku kandidaatide esitamist

Head Toila valla inimesed!

Kutsun teid märkama muutusi meie ühises elukeskkonnas ja tänama inimesi, kelle tegevus on olnud silmapaistev ja läbi mille on uuendatud või loodud uued väärtused.

TOILA VALLAVALITSUS KUULUTAB VÄLJA JA OOTAB TOILA VALLA AUKODANIKU KANDIDAATIDE ESITAMIST

Valla aukodaniku nimetus omistatakse füüsilisele isikule erilise austusavaldusena Toila vallale silmapaistvate ja pikaajaliste teenete eest.

Ettepanekuid aukodaniku nimetuse omistamise kohta võib esitada vallavanem, vallasekretär, vallavalitsuse liige, vallavolikogu esimees, vallavolikogu liige, vallavolikogu komisjon, organisatsioonid, mittetulundusühingud, seltsingud ja äriühingud.

Toila vallavanem palub esitada kandidaadi valla aukodaniku nimetuse omistamiseks hiljemalt 15. septembriks 2020.a. e-posti teel aadressil: toilavv@toil.ee või paberkandjal aadressil: Pikk tn 13a, Toila alevik, 41702, Toila vald

Ettepaneku esitajal näidata andmed esitaja kohta ja ettepanekus palun märkida järgmised andmed:

1. aukodaniku kandidaadi ees- ja perekonnanimi

2. sünniaeg

3. elukutse/amet, töö- või teenistuskoht

4. teenete kirjeldus

TOILA VALLAVALITSUS KUULUTAB TUNNUSTAMISEKS VÄLJA KANDIDAATIDE ESITAMISE

Toila valla aasta tegu

Toila valla aasta tegu – vallapoolne tunnustus ühele füüsilisele ja/või juriidilisele isikule 2019. aastal tehtud silmapaistva teo või tegude eest, millega kandidaat on kaasa aidanud valla arengule.

Ettepanekuid aasta teo nimetuse omistamise kohta võib esitada vallavalitsusele igaüks hiljemalt  15. septembriks 2020 koos kandidaadi nime ning teenete kirjeldusega e-posti teel aadressil: toilavv@toil.ee või paberkandjal aadressil: Pikk tn 13a, Toila alevik, 41702, Toila vald

TOILA VALLAVALITSUS KUULUTAB TUNNUSTAMISEKS VÄLJA KANDIDAATIDE ESITAMISE

Toila valla teeneteplaat

Toila valla teeneteplaat antakse füüsilisele ja/või juriidilisele isikule Toila vallale osutatud väljapaistvate teenete eest.

Ettepanekuid teeneteplaadi omistamise kohta võib esitada vallavalitsusele igaüks hiljemalt  15. septembriks 2020 koos kandidaadi nime ning teenete kirjeldusega e-posti teel aadressil: toilavv@toil.ee või paberkandjal aadressil: Pikk tn 13a, Toila alevik, 41702, Toila vald

Eve East
vallavanem