Mänguväljakute piiratud juurdepääs alates 25.03.2020

Toila vallavalitsus piirab alates 25.03.2020 kuni korralduse muutmiseni või eriolukrra lõppemiseni  juurdepääsu kõikidele avalikele Toila valla mänguväljakutele, spordiväljakutele, jõulinnakutele, skateparkidele jms.

Koroonaviirus levib piisk-õhknakkuse teel ning kandub hõlpsasti edasi pindade kaudu. Mängu- ja spordiväljakuid kasutavad paljud inimesed, kuid nende pindade desinfitseerimine ei ole tulemuslik. Lisaks tekib mänguväljakutel otsekontakt laste vahel.

Praeguses olukorras on kõige tähtsam, vaatamata ilusale ilmale, koju jääda ja hoiduda kokkupuutumisest teiste inimeste ja pindadega, mida palju katsutakse. Mõistetavalt on piirang  ebamugav, kuid palume  kõigilt mõistvat suhtumist ja hoolime üksteise tervisest.