Majandusspetsialisti ning info- ja kommunikatsioonispetsialisti konkurss

Toila Vallavalitsus kuulutab välja konkursi majandusspetsialisti  ning info- ja kommunikatsioonispetsialisti ametikohtade täitmiseks.

Majandusspetsialisti ametikoha eesmärk on Toila Vallavalitsuse ja vajadusel selle hallatavate allasutuste läbi viidavate riigihangete planeerimise ja ettevalmistamise korraldamine ja nende läbiviimise õiguspärasuse tagamine, samuti riigihangete seaduse ja ehitusseadustiku ning muude ehitusalaste õigusaktide nõuete täitmise tagamine, ehitusregistriga seotud tegevused.

Info- ja kommunikatsioonispetsialisti ametikoha eesmärk on Toila Vallavalitsuse mainekujundus, meediasuhtlus, pressimaterjalide koostamine ja avaldamine; kodulehekülje toimetamine ja arendamine; sotsiaalmeedia kanalite arendamine ning sisu tootmine; vallalehe toimetamise korraldamine ja info avaldamine; vallas toimuvatel sündmustel osalemine ning nende kajastamine; andmekaitsealase tegevuse korraldamine.

Kandideerimise tähtaeg 19.06.2023.

Konkursitingimustega saab tutvuda SIIN