Voka aleviku mänguväljaku rekonstrueerimine

Toila Vallavalitsus kuulutas välja lihthanke Voka aleviku mänguväljaku rekonstrueerimiseks, kus pakkumuste esitamise tähtaeg on 31.01.2020. aastal.

Mänguväljaku rekonstrueerimist toetatakse PRIA Leader, s.o. Kirderanniku Koostöökogu Elukeskkonna arendamise meetmest summaga 49 999.- eurot. Projekti kogumaksumus ca 70 000.- eurot, mis täpsustub peale riigihanke läbiviimist.

Viide hankele: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/1635877/general-info

Projekti otsene eesmärk on vananenud ja kohati ohtliku mänguväljhaku rekonstrueerimine ning selle asemele kaasaegse, rohkete ja mitmekülgsete võimalustega mänguväljaku rajamine, kus lastel ja peredel on võimalik veeta vaba aega, mis omnakorda soodustab ja suurendab laste kehalist aktiivsust. Mänguväljak sisustatakse selliselt, et üleminekud ühest vanuserühmast teise oleksid sujuvad, kuna laste kasv, füüsilised ja vaimsed võimed on erinevad. Projekti üldiseks eesmärgiks on kvaliteetse ja lastesõbraliku elukeskkonna kujundamine. Korrastatud ja kaasajastatud laste mänguväljak tõstab oluliselt aleviku väärtust ning suurendab kohaliku elanikkonna kogukonnatunnet ja rahulolu oma elukeskkonnaga. Projekti realiseerimisega kaasneb mitmekülgne positiivne tervisemõju - läbi avaliku ruumi läbimõeldud planeerimise soodustame sotsiaalse suhtluse arengut, laste värskes õis viibimist, pere ja lähedaste koos aja veetmist, inimestevahelist sutlemist kehalist aktiivsust toetavas ümbritsevas keskkonnas.