Alates 8. detsembrist tiheneb Tallinna-Narva liin täiendava ekspressühenduse võrra. Ekspressreis lisandub mõlemale suunale ning annab võimaluse ka õhtusel ajal kiirelt Narva või vastupidi sõita. Muutuvad ka teiste suundade sõiduplaanid.

Tallinna ja Narva vahel on sõitjate arv mõne aastaga mitmekordistunud, oluliselt on rongiliikluse populaarsus kasvanud ka Jõhvis, Kiviõlis ja Rakveres. Sõiduaeg 2 tundi ja 15 minutit on umbes tunni võrra kiirem kui bussiga ning igati atraktiivne ka võrreldes sõiduautoga.

Uued ekspressreisid lisanduvad õhtusele ajale ja hakkavad igapäevaselt väljuma Tallinnast poole kaheksa paiku ja Narvast pärast kella 20.

Päris tipptundidele ekspressväljumisi hetkel lisada ei saa, sest meie rongipark on nendel aegadel juba täielikult kasutuses. Samuti ei saa me populaarsematel tööl- ja kooliskäimise aegadel võtta ära rongiühendusi väiksemate peatuste elanikelt.

Uued sõiduplaanid on leitavad Elroni kodulehelt, ooteplatvormidelt ning tasuta rongiinfot jagab ööpäevaringne infotelefon 616 0245.