Mootorispordihuvilistel on põhjust rõõmustamiseks

Mootorispordihuvilistel on põhjust rõõmustamiseks, sest augustis peetakse Kohtla-Nõmme Motokeskuses Eestis esmakordselt Speedway mootorrataste Balti Liiga etapp! Osalema oodatakse kümneid tugevaid võistlejaid Eestist, Lätist, Soomest, Venemaalt ja Ukrainast.

„Speedway võistlus sobib kõigile kiirusekummardajatele, sest spetsiaalselt ehitatud tsiklitel on ainult üks käik ja puuduvad pidurid," „Ometi on tegemist kõige loodussõbralikuma mootorspordialaga, sest võimsaid mootorrattaid liigutavad metanool ja kastoorõli."

Speedwayga sarnasel söerajasõidul Eestis pikad traditsioonid ning paljud täiskasvanud mäletavad oma lapse- või nooruspõlvest võistlusi Tallinna Hipodroomil ning Tabasalu ja Kohtla-Nõmme söerajal.

„Balti Liiga Speedway formaat on väga kaasahaarav ja populaarne, eriti Lätis, Poolas ja Skandinaavias," ."Tsiklite driftimiseks nimetatud võistlusi käib näiteks Poolas iga nädal vaatamas ca kümme tuhat inimest."

Eestis seninägematu võidusõit algab 19.augustil kell 16.00 Kohtla-Nõmme Motokeskuses ning eelmüügist ostes maksab pilet kõigest seitse eurot. Pileteid saab soetada meie kodulehelt www.speedwayest.ee või Piletilevist.

Võiskonnad kes osalevad Balti Speedway Liigas:
1. " Auseklis" Riia , Läti
2. "VRT " Varkaus, Soome