Toila vallas on 26 küla, 1 alev ja 2 alevikku.

KÜLAD
Altküla, Amula, Järve, Kaasikaia, Kaasikvälja, Kabelimetsa, Kohtla, Konju, Kukruse, Martsa, Metsamägara, Mõisamaa, Ontika, 
Paate, Peeri, Päite, Pühajõe, Roodu, Saka, Servaääre, Täkumetsa, Uikala, Vaivina, Valaste, Vitsiku, Voka.

ALEV  Kohtla-Nõmme

ALEVIKUD Toila ja Voka

KÜLAVANEMAD
Amula ja Paate küla kristjan.kont.006@mail.ee  Kristjan Kont (alates 2007) 
Kaasikaia ja Kaasikvälja küla madis.volt@gmail.com  Madis Volt (alates 2015) 
Kabelimetsa küla kadi.linnasmae@gmail.com  Kadi Linnasmäe (alates 2008) 
Kukruse küla eva.aleksandrina@gmail.com Eva Aleksandrina-Stolbova (alates 2013)  
Ontika küla margemoor@hotmail.com Marge Moor (alates 2013)  
Peeri küla helgi.kopliorg@gmail.com Helgi Kopliorg (alates 1995)  
Saka küla kajaniinlaup@gmail.com Kaja Niinlaup (alates 2006)  
Täkumetsa küla MeelisTarno@gmail.com Meelis Tärno (alates 2007) 

Külaseltsid
MTÜ Kabelimetsa Küla reg nr 80361746 Kabelimetsa küla (2013)   Diana Enkeli  diana@portlif.ee
MTÜ Krabuli Selts reg nr 80183486 Kaasikaja ja Kaasikvälja küla (2003)
Kersti Tammesaar tammesaar@online.ee  https://www.facebook.com/krabuli.kula?fref=ts 
MTÜ Saka Küla Selts reg nr 80228645 Saka küla (2006) Kaja Niinlaup kajaniinlaup@gmail.com  

 

Eesti Külaliikukumise katuseorganisatsioon  - Liikumine kodukant
Külaliikumuse maakonnaühendus -  Ida-Virumaa Külade Esindus https://kodukant.ee/ ja FB leht Eesti Külaliikumine kodukant https://www.facebook.com/Eesti-K%C3%BClaliikumine-Kodukant-110651282343504/
Külaliikumise Ida-Viru maakonnaühendus - Ida-Virumaa Külade Esindus FB leht https://www.facebook.com/ida.esindus