HUVIRINGID

 

HUVIRINGID RAHVAMAJADES

 

Laste ja noorte huviringid Voka SH, Voka noortekeskuses ja Toila Gümnaasiumis
Andrus Lehismets (korvpall) 56661294
Ib Lamp (korvpall) 55518851
Kalle Lehismets (lauatennis) 5021190
Avo Sambla (suusatamine) 56779227
Vladimir Zakharenkov (jalgpall) 55611165
Hillar Neiland (discgolf) 5045862
Johannes Neiland (petank) 56228909
Elisabeth Purga (tantsutrenn) 5227489
Piret Almiste (fotoring) 5144098

Bella Laptev (fitnesstreening) 58257191

Kristi Markov (koomiksiring) 5240637
Karolin Möllits (showtants) 58050722

Täiskasvanud
Kaja Rebane (liikumine,võimlemine) 55547129
Helle Astok (rahvatants) 53920552

Andrus Lehismets (Heet treening) 56661294
Eve Saar  (Shindo venitused) 5150842
Kadri Arras (Zumba By Strong) kadriarras@hotmail.com
Sirje Õispuu (Hiina tervisevõimlemine) 58125903

Koostööpartnerid (laste ja noorte sport)
Sergei Ivanov FC Lokomotiv (jalgpall) 5137727
Artur Korepanov Jõhvi JK Noova (jalgpall) 5124539
Jõhvi Spordikool 3363753 www.johvisport.ee

Kõik küsimused (treeningud,võistlused,ruumide rent,laagrid) spordi kohta Peeter Sööt 53068323 peeter,soot@toila.ee

 

 

Voka spordihoone võimalused:


korvpall,võrkpall,jalgpall,tennis,sulgpall,poks,lauatennis,koroona,jõusaal 


Avatud: 

E-N 12.00-21.00

R 14.00-20.00
L suletud (ajad broneerimisega)
P 12.00-19.00

       
info ja aegade broneerimine Meelis Luud 51999557 E-R 12.00-20.00
                                                   Peeter Sööt peeter.soot@toila.ee

 

 

TULEKUL SPORDIÜRITUSED leiad siit http://www.sportiv.ee/index.php