Toila valla Spordi - ja Kultuurikeskus

Voka Avatud Noortekeskus
Metsa tn 2, 41701 VOKA Narva mnt 2, 41701, VOKA
juhataja Peeter SÖÖT  
+372 53068323, peeter.soot@toila.ee +372 53065595, noortekeskus@toila.ee
www.facebook.com/toilavallaspordijakultuurikeskus/ www.facebook.com/VokaAvatudNoortekeskus/
Põhimäärus http://toilanoored.wixsite.com/noortekeskus

 

 

Voka spordihoone ja staadion Voka rahvamaja
Metsa tn 2, 41701, VOKA Narva mnt 2, 41701, VOKA
33 98 370, peeter.soot@toila.ee 33 98 370, peeter.soot@toila.ee
Hinnakiri Hinnakiri

 

Toila seltsimaja Toila lauluväljak
Pikk tn 41, 41702, TOILA Mere pst 13, 41702, TOILA
33 98 370, peeter.soot@toila.ee 33 98 370, peeter.soot@toila.ee
Hinnakiri  

 

TREENINGUD

Laste ja noorte treeningud Voka SH, Voka noortekeskuses ja Toila Gümnaasiumis
Andrus Lehismets (korvpall) 56661294
Ib Lamp (korvpall) 55518851
Kalle Lehismets (lauatennis) 5021190
Avo Sambla (suusatamine) 56779227
Vladimir Zakharenkov (jalgpall) 55611165
Hristo Neiland (discgolf) 58021380
Johannes Neiland (petank) 56228909
Elisabeth Purga (tantsutrenn) 5227489
Omar Nassar (bändiring) 5231305
Piret Almiste (fotoring) 5144098

Täiskasvanud
Kaja Rebane (liikumine,võimlemine) 55547129
Helle Astok (rahvatants) 53920552

Koostööpartnerid (laste ja noorte sport)
Sergei Ivanov FC Lokomotiv (jalgpall) 5137727
Artur Korepanov Jõhvi JK Noova (jalgpall) 5124539
Jõhvi Spordikool 3363753 www.johvisport.ee

Kõik küsimused (treeningud,võistlused,ruumide rent,laagrid) spordi kohta Peeter Sööt 53068323 peeter,soot@toila.ee

 

 

Voka spordihoone võimalused:


korvpall,võrkpall,jalgpall,tennis,sulgpall,poks,lauatennis,koroona,jõusaal 


Avatud: E 12.00-20.00 T-N 12.00-21.00 R 14.00-19.00

              L,P suletud
              L ja P ning muud ajad ainult broneeringuga

       
info ja aegade broneerimine Meelis Luud 51999557 E-R 12.00-20.00
                                                  Peeter Sööt peeter.soot@toila.ee

 

 

TULEKUL SPORDIÜRITUSED leiad siit http://www.sportiv.ee/index.php