Töö- ja karjäärimess tulekul

Ida-Viru Kutsehariduskeskuse Sillamäe õppekohas, Tallinna mnt 13, toimub 10. oktoobril Eesti Töötukassa töö- ja karjäärimess. Messil on kohal üle veerandsaja tööandja ning mitmed koostööpartnerid.

Lisaks Ida-Virumaa tööandjatele on messil ka tööandjaid mujalt – Tallinnast, Harjumaalt, Raplamaalt ja ka teistest piirkondadest.

Mess on avatud kell 14.00-17.00 kõigile, kes otsivad tööd või soovivad muutust tööelus. Toimuvad  karjäärinõustamised, koolinoored saavad pidada nõu oma karjäärivalikute teemal. Messile on oodatud ka need inimesed, kes täna käivad tööl, kuid mõtlevad õppimise või uue ameti peale. Koolituste kohta saab infot aadressilt www.töötajaõpi.ee.

Mess annab piirkonna elanikele hea võimaluse suhelda tööandjatega ning saada infot õppimisvõimalustest. Tööandjatel on aga võimalik leida uus töötaja otse messilt. Töömessil osalemine on tasuta.

Lisainfo:
Rannel Silov