Tänavavalgustuse uuendamine Toila ja Voka alevikus

Toila Vallavalitsus on kavandamas Toila ja Voka alevike tänavavalgustuse kaasajastamist ning tööde elluviimiseks taotleb vald 2019. aasta I pooles Keskkonnainvesteeringute Keskuselt tänavavalgustuse rekonstrueerimise meetmest toetust. Toila ja Voka alevike tänavavalgustuse kaasajastamise projekt on konkreetse tegevusena toodud ka Toila, Kohtla ja Kohtla-Nõmme valla ühinemislepingus (ainsa endise Toila valla investeeringuprojektina).

Projekti ettevalmistamise perioodil soovime vallaelanikelt tagasisidet üleliigsetest valgustuspostidest ning alavalgustatud lõikudest. Ettepanekuid ootame kuni 08.03.2019 aadressil mehis.luus@toila.ee. Alljärgnevalt on Toila ja Voka tänavavalgustuspostid kantud kaardile, kuid täpsema ülevaate annab EOMAP kaardiserveri rakendus aadressil https://service.eomap.ee/toilavald_uus/ märkides menüü "Infokihid" alt "Välisvalgustus" ning leides kaardilt konkreetse tänavavalgustuspunkti numbri.

Toila aleviku tänavavalgustus:

Voka aleviku tänavavalgustus:

Ettepanekute saabumisel vaatab need üle vallavalitsuse majandusosakond ning teeb vastavalt toetusmeetme määrusele kaalutletud otsuse. Kui puudub võimalus digitaalselt oma ettepanek esitada, tasub vallavalitsusse (Pikk 13a, Toila) kohale tulla ning oma ettepanek suuliselt edastada.