« Tagasi

Tänavate valgustus Kohtla-Nõmmel

Austatud Kohtla-Nõmme inimesed!

 

YIT Infra Eesti AS selgituste kohaselt tänavate Taime, Jõe, Kooli, Käbi, Kopli, Seene ja Raudteemaja valgustused saavad toidet Kohtla - Kohtla-Nõmme maanteelt asuvast tänavavalgustusest, mis on hetkel ehitusfaasis. Ajutisi ühendusi põiktänavate tänavavalgustusele ei ole projektis ettenähtud ja tehniliselt ei ole seda ajutiselt võimalik lahendada, sest antud piirkonna läheduses puuduvad toitepunktid, kust saaks tagada ajutist elektrivarustust tänavavalgustusele.
Lahendusena muudetakse töödegraafikut ja tehakse lisatoiminguid ning sellisel juhul ollakse võimelised tänavatel oktoobri keskpaigaks tagama tänavavalgustuse taastoimimine.
Jaama tänava alguse tänavavalgustuse sisse lülitamine jääb paraku oktoobri lõppu. Antakse endast parim, et õnnestuks antud plaani järgi talitada, aga kahjuks ei saa selleks anda siduvaid lubadusi.

Elanike mure on arusaadav, aga kõik ehitustega seotud tegevused toovad kaasa ebamugavusi, kuid objekti valmimisel on inimeste jaoks parimad võimalused loodud ning kõik saavad nautida uut siledat teed ning valgustatud jalgteed.

 

Palun varuge kannatust!