Tasuta ja soodustingimustel õigusabi

Eesti Õigusbüroo OÜ koostöös Justiitsministeeriumiga pakub Eestis elavatele inimestele tasuta ja soodustingimustel õigusabi. Abi saavad kõik Eestis elavad inimesed, kelle keskmine brutosissetulek jääb alla Statistikaameti poolt avaldatud keskmise brutosissetuleku 1,5-kordsele määrale (s.o alla 1981.5 euro).

Õigusabi antakse väheste eranditega kõikides juriidilistes küsimustes ja kõikides vormides, nii kohapealse konsultatsiooni kui ka interneti ja telefoni teel. Kliente nõustatakse nii kohtuvälises menetluses kui ka kohtus, samuti aidatakse koostada dokumente ja suhelda ametiasutustega.

Tingimustega saab lähemalt tutvuda siin

ÕIGUSABI OSUTAMISE TINGIMUSED

Õigusabi saamiseks tuleb sõlmida kliendileping ning tasuda 5 eurot omaosalustasu.

Lepingu sõlminud kliendil on õigus saada juristi abi kokku 15 tundi, millest:

• 2 esimest tundi on kliendile tasuta;
  • 3 järgmist tundi tuleb kliendil tasuda 50% tunnihinnast (s.o 20 eurot);
  • 10 järgmist tundi 100% tunnihinnast (s.o 40 eurot).

Õigusnõustamise teenust pakume veebi vahendusel ja 15-s nõustamiskohas üle Eesti. Lähim Õigusbrüroo kontor asub Jõhvis, Keskväljak 1, I korrus.

Lisainformatsioon ja eelregistreerimine:
Eesti Õigusbüroo klienditeenindus telefonil +372 6 880 400 või e-kirja teel abi@juristaitab.ee
Avatud E - R kell 9 :00 - 17:00