Ametnikud/töötajad

KANTSELEI          
Tiit Kuusmik vallavanem +372 336 9901 tiit.kuusmik@toila.ee E 09.00 - 12.0  
Jana Kangur vallasekretÄr +372 336 9964 jana.kangur@toila.ee E,N 09.00-15.00 22.06.-07.07. puhkusel
Lija Pojo registripidaja +372 3369845 toilavv@toila.ee    
MAJANDUS          
Hannes Kohtring maakorraldaja

+372 336 9546

mob 59191117

hannes.kohtring@toila.ee    
Piret Aller heakorraspetsialist 

+372 3369620

mob 5182845

piret.aller@toila.ee    
Mehis Luus arendusnõunik +372 3358101 mehis.luus@toila.ee   22.06.-09.07 puhkusel
RAAMATUPIDAMINE          
Silja Vaks pearaamatupidaja +372 336 8752 silja.vask@toila.ee    
Ly-Ene Onton vanemraamatupidaja +372 336 9504 ly-ene.onton@toila.ee    
SOTSIAAL          
Krista Kool sotsiaalspetsialist +372 336 9501 krista.kool@toila.ee

E 09.00 - 16.00

K 13.30 - 18.00

26.06. - 09.07 puhkusel
Meeri Mehide sotsiaaltöötaja

+372 336 9855

mob 53009469

meeri.mehide@toila.ee

E 09.00 - 16.00

N 09.00 - 16.00

K 09.00 - 13.00 Vokas

Iga kuu viimasel kolmapäeval vastuvõttu Vokas ei toimu